Купити посуд BERGNER: зробити вибір в сторону якості і вигоди

Посуд BERGNER - це бездоганна якість за мінімальною ціною, яка обов'язково вас здивує. Саме тому такий посуд вигідно виграє на тлі інших відомих брендів.

Посуд BERGNER має товсті стінки, масивне дно. Кришка щільно прилягає до каструлі і пательні, що дозволяє приготувати їжу з мінімальними втратами масла і води. Тому приготована їжа буде мати хороший смак, а також не втратить усі вітаміни і поживні речовини під час готування.

Дно посуду виготовлене з декількох шарів, що дозволяє тривалий час зберігати тепло після відключення плити. Це також досягається завдяки термоакумуляційному дну. Ще однією з важливих характеристик посуду є наявність хорошого тепло-прийому, що дозволяє нагріти їжу за короткий час і при цьому заощадити на використовуваній енергії.

Bergner купити можна в нашому інтернет-магазині «Я в шоці». Серед широкого асортименту - пароварка BERGNER. Вона дозволяє одночасно приготувати три страви на пару, адже каструлі щільно встановлюються одна на іншу. Також це відмінний спосіб заощадити енергію і максимально використовувати робочу поверхню плити.


Ви ніколи не обпечетесь об ручки каструлі, вони виготовлені таким чином, що під час готув
ання не нагріваються. Якщо ви зробите свій вибір на користь BERGNER, то назавжди забудете про хворобливі опіки.

В інтернет-магазині «Я в шоці» представлено широкий асортимент ТМ BERGNER: ножі, сокира кухонна, сковорідки, каструлі-скороварки, пароварки, сотейники, гусятниця і багато іншого кухонного приладдя і начиння.

Посуд BERGNER - це аксесуари для кухні високої якості, досить широкий асортимент, сучасний дизайн. Крім того, наша продукція вироблена з урахуванням останніх технологій та інновацій.

Інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує купити посуд BERGNER за приємними цінами в Україні. Якість товарів гарантовано виробником. Просто оберіть потрібний товар і оформіть покупку тут або зателефонуйте за вказаними на сайті номерами! Доставку здійснюємо по всій території України, а за замовлення від 1 000 грн здійснюємо її абсолютно безкоштовно.